Sláva, moc a peníze nezajistí kvalitní život

„Tradičné pravidlá a vzorce, ktorými sa mnohí riadia, už stratili evolučnú platnosť, hovorí psychológ Martin Jára,“ tak začíná rozhovor s Martinem Járou, jedním ze zakladatelů LOMu, se slovenským Denníkem N.

V článku Martin Jára odkrývá, jaký je rozdíl mezi dnešními padesátníky a třicátníky a jak moc se jim změnily hodnoty: „Veľmi dobre to vidieť napríklad na ich pohľade na otcovstvo. Dnes je už v podstate bežné, že sa muž ponáhľa z práce, aby mohol vyzdvihnúť dieťa zo školy.“

Mezi dalšími tématy se objevily dopady pandemie, výchova pěti dětí a hlavně, jak moc jsou důležité vztahy v životech mužů. Ať už rodinné, partnerské nebo kamarádské. Článek si můžete přečíst na stránkách Denníku N.

S laskavým svolením redakce Denníku N a autorky rozhovoru Vitalia Bella se vám po zadání vašeho e-mailu zpřístupní celý zamčený článek:

https://dennikn.sk/2353822/psycholog-martin-jara-muzi-potrebuju-pochopit-ze-slava-moc-a-bohatstvo-im-kvalitny-zivot-nezaistia/?cst=7f58dcc423b83ee80129e8ea6e5f75daa012d4a8

Další články