Liga otevřených mužů slaví tento týden 15 let!

16. 2. 2021 Mužská cesta

A takové malé výročí vede k drobnému bilancování a poděkování. Za ta léta jsme v LOMu zažili hodně úspěchů i těžkých chvil. Trefy do černého (jako třeba Suchej únor, projekt Patron nebo začátek práce s agresí) i slepé uličky (jako náš blog “Silný kafe”, který vás zdraví ze záhrobí) :), a taky příchody i odchody skvělých lidí, kteří formovali to, co děláme. Všem mužům a ženám, kteří u nás odvádějí nebo odvedli třeba jen malý kus práce, patří velký dík!

Tahle hřebenovka, kterou to spolu táhneme přes vrcholy i údolí, nás dovedla až sem. Zrovna docela vysoko, kde máme pěkný rozhled a můžeme chvíli dumat nad tím, kam se vydat dál, výš i hlouběji, s cílem podpořit muže na cestě směřující k vyšší kvalitě. Bude nám ctí, když na té cestě budete dál držet basu (nealko piv!) s námi.

Pokud LOMu fandíte, uvítáme nejen zdvižené palce, ale také vaši podporu v rámci klubu dárců, který nám – i když zatím drobně – pomáhá k udržitelnosti našich projektů: www.darujme.cz/projekt/1200284

Díky všem za skvělých a hutných 15 let a LOMu přejeme minimálně několik dalších dekád a půl plných ODVAHY, ORIGINALITY, OTEVŘENOSTI a ODPOVĚDNOSTI.

Další články