AGRESE JE OK

Zážitkový seminář, který je zaměřen na proaktivní práci s agresí u dětí, zejména na rozbor reálných konkrétních situací, které běžně zažíváme.

Přihlásit / Objednat

Základní informace

„Aby se dítě naučilo se svou agresí zacházet, musí mít možnost ji zažívat, poznávat a kultivovat.“

Zážitkový seminář, který je zaměřen na proaktivní práci s agresí u dětí, zejména na rozbor reálných konkrétních situací, které běžně zažíváme, a trénink, jak se v nich zachovat.

Cílem semináře je porozumět agresi, jejím mechanismům a vlastnímu prožívání emocí, aby se rodiče naučili s agresí a agresivními projevy účinněji pracovat. Program dynamicky reaguje na potřeby a přání účastníků.

Seminář je určen rodičům – mužům i ženám, kteří se už s agresivitou svých dětí setkali, ale i rodičům nastávajícím. Dále také profesionálům pracujícím s kluky, tedy učitelům, vychovatelům, sociálním pracovníkům, psychologům ad.

Co účastníci workshopu získají?

  • pochopení agrese a mechanismů jejího vzniku
  • nový náhled na vlastní emoce a zacházení s nimi
  • seznámení s modely efektivní komunikace a preventivními metodami zaměřenými na zpracování agrese (vzdělávací aktivity, hry, experimenty…)
  • konkrétní tipy na řešení reálných situací – poradna

Reference

Seminář mě moc zaujal, začala jsem o projevech agrese přemýšlet jinak, to povídání mi otevřelo nové obzory a nastartovalo chuť začít na konkrétních věcech pracovat.

Eliška (36 let)

Šla jsem na seminář o agresi s problémem, který máme doma se šestiletým synem. Dostala jsem prostor na vlastní dotazy a lektor mi dal konkrétní doporučení, které chci u nás doma začít realizovat. Co mě překvapilo, je fakt, že se jako máma teď cítím nějak víc sebevědomě.

Vlaďka (33 let)

Na "Agresi" mě poslala žena, nečekal jsem nic a dostal jsem moc :-) Poděkování patří lektorovi, byl krom své odbornosti také zábavný, což se o všech vzdělávacích akcích říct nedá.

Dalibor (40 let)

Lektoři

Mgr. Petr Matoušek
Mgr. Evžen Nový
Mgr. Jan Řezáč
Mgr. Petr Soják, Ph.D.
Mgr. Michal Vybíral
Mgr. Eva Kavanová

Objednávky pro firmy a organizace:

Objednejte si seminář na míru pro svou vlastní firmu, školu nebo organizaci.

Formát: 3,5 hod., 6 hod. nebo 8 hod., max. 15 účastníků

Cena pro organizace: 7000 Kč / 12 000 Kč / 14 500 Kč

Seminář ve formátu 6 a 8 h je akreditován MŠMT a MPSV.

 

Objednat seminář