Články a zprávy

Vánoční sbírka pro náš program Patron

Už jste přemýšleli nad tím, komu uděláte radost vánočním dárkem? Kluci a holky z dětských domovů by určitě něco uvítali. Co patrona nebo patronku?

Podcast o kurzu Muž u porodu

Stáváme se otci po porodu, nebo už před ním? Jaké výhody přináší mužům, rodinám a potažmo celé společnosti pozitivní přijetí vlastní otcovské role?

Nejlepší práce? FUNDRAISING a PR pro LOM

Máte zkušenost s externí komunikací a zároveň obchodního ducha? Hledáme vedoucího fundraisingu a PR pro naše dobročinné projekty i vzdělávací akce.

Program Rozchodem rodina nekončí v Senátu

Uspřádali jsme kulatý stůl na téma Jak pomoci rodičům dobře se rozejít? Děkujeme Aperio - Společnost pro zdravé rodičovství za spolupořádání.

Násilí se dá zastavit, říká Evžen Nový

Podívejte se na rozhovor pro Šance dětem s metodikem programu Zvládání vzteku Evženem Novým. Dozvíte se důležité základní informace o programu.

Pomáhejte s námi dospívajícím z dětských domovů

Spustili jsme naší historicky první sbírku pro dobročinný program Patron. Chceme vybrat 100 000 Kč, díky který pomůžeme 4 dalším dospívajícím.

Program Zvládání vzteku v Sama doma

Proč je dobré naučit se zvládat vztek?  A jaký může mít vliv na vztah? Koukněte na nový rozhovor s terapeutem programu Zvládání vzteku Evženem Novým.

Konference Táta se vyplatí s ochutnávkou LOMích workshopů

Zveme Vás na konferenci, o tom, proč má smysl podporovat táty ve firmách. Konference se bude konat 14. října, formou on-line.

Křik, nadávky a urážky patří k realitě čtvrtiny partnerských vztahů v Česku

Křik, nadávky a urážky v rámci partnerského vztahu uvedlo 1 z 4 párů. Vyplývá to z nového průzkumu, který jsme realizovali s Nielsen Admosphere.

Zobrazit další