Spouštíme na facebooku #Abecedapatrona

23. 6. 2021 Patron

Chcete vědět, kdy patroni mají školení a nebo co je to vlastně supervize? Staňte se fanoušky facebookové stránky Projektu patron a dozvíte se to.

Připravili jsme pro vás sérii několika příspěvků, ve kterých budeme představovat, kdo je to patron nebo dospívající, co všechno je čeká na jejich cestě patrona (nebo patronky) a jaké požadavky musí splňovat. Vysvětlíme vám i kdy je na řadě školení nebo naopak supervize. A v neposlední řadě představíme trojici těch nejdůležitějších dokumentů pro zapojené patrony a patronky.

Podívejte se na malou ochutnávku příspěvků:

„P“ jako Patron ? Projekt Patron pomáhá mladým lidem z dětských domovů začlenit se do společnosti a připravit se na samostatný život. Dospívající chlapci a dívky jsou po odchodu z dětského domova na většinu věcí sami, a proto je pro ně důležité vědět, že mají komu věřit a na koho se obrátit. Patron/ka jim dává pozitivní vzor a nabízí i vzácný vztah jeden na jednoho.
Více o projektu na: ipatron.cz
#abecedapatrona #projektpatron #sodvahou
Jakými kroky patroni a patronky procházejí a jak jdou tyto kroky za sebou? Mrkněte na naši grafiku Cesta patrona/ky a uvidíte sami. ?
Přidejte se k patronům/kám a zaregistrujte se na: https://ipatron.cz
#abecedapatrona #projektpatron #sodvahou
„V“ jako Vztah ? Každý patron má k sobě jen jednoho dospívajícího a naopak. Prakticky to funguje tak, že po seznámení se spolu začne dvojice vídat přibližně jednou za měsíc. Mohou chodit na výlety, na kávu, sportovat nebo jen tak posedět do parku.
Podpořte projekt Patron na: bit.ly/darujme_Patron
#abecedapatrona #projektpatron #sodvahou

Více příspěvků najdete na: https://www.facebook.com/projektpatron

Pro informace o projektu navštivte: https://ipatron.cz/ nebo https://ipatron.cz/patronka

Další články