Navazujeme partnerskou spolupráci s cílem zvýšit kvalitu života mužů

 

Partneři LOMu v ČR:

unie_center

Organizace sdružující komunitní a rodinná centra. Podporuje jejich iniciativy pro zvyšování kvality v různých oblastech života. Spolupracujeme na projektu Tátové vítáni.

muzy_detem

Občanské sdružení jehož cílem je zvýšit šanci dětí z dětských domovů na plnohodnotný život. Spolupracujeme na projektu Patron.

euroface_consulting

Organizace zaměřená na poradenství a vzdělávání. Mimo jiné v oblasti rovných příležitostí. Spolupracujeme na projektu Táta na plný úvazek.

olivy

Občanské sdružení pomáhájící posílit hodnotu a význam rodiny pomocí podpory center pro aktivity rodin s dětmi. Spolupracujeme na projektu Táta na plný úvazek.

a-csr_logo_300dpi_cmyk

Asociace společenské odpovědnosti (A-CSR) je otevřená a nezávislá platforma, která sdružuje, propojuje a reprezentuje zájmy společensky odpovědných subjektů v ČR. LOM je členem této vytříbené společnosti.

run_czech

Organizace pořádající běžecké závody a podporující nevládní organizace prostřednictvím projektu Běh pro dobrou věc. LOM je jednou z organizací, za kterou můžete běžet pražský půlmaraton.

Archa_lg2011

Divadlo Archa je otevřeno všem druhům scénických umění. Dramaturgie divadla nedbá na hranice mezi žánry stejně tak jako na hranice geografické, kulturní a politické. Program je tvořen vlastními uměleckými projekty a představeními umělců a souborů, které Divadlo Archa vyhledává doma i v zahraničí a zve k vystoupení na své scéně.

 atm_logo-300x75

Zapsaný spolek Atmosféra je spolek zajímající se o zdravý životní způsob, výchovu přírodou a zážitkovou pedagogikou. Díky týmu věrných instruktorů a dalších dobrovolníků dokáže spolek dát těmto krásným slovům smysl a reálnou podobu. Spolupracujeme na projektu Patron.

 

 

Partneři LOMu v zahraničí:

WWP_LOGO

Evropská síť pro práci s půvoci domácího násilí (European Network for the Work with Perpetrators of domestic violence – WWP) je platforma organizací, které pracují s těmi, kdo se dopouštějí násilí v blízkých vztazích. LOM je členem této sítě a spolupracuje s ní v rámci projektu Muži proti násilí na ženách a dětech.

reform

Norská nevládní organizace zaměřená na podporu mužů v oblasti rovných příležitostí.

fatherhood_institute

Britský „think-and-do tank“ zaměřený na expertní a podpůrnou činnost v oblasti otcovství. Spolupracujeme na projektu Tátové vítáni.

men_engage

Aliance nevládních organizací zaměřující se na zapojení mužů do oblasti rovných příležitostí.

Naše vlajková loď:

Podporujeme mladé muže z dětských domovů, aby se zapojili do běžného života.

Podpořte nás
Podporují nás:

LOM považuji za malý kousek spontánní a aktivní občanské společnosti, kterou u nás v Čechách vidím s úlevou a s radostí.

Jan Trachta

Lékař bez hranic a autor knihy Tichý dech

Jan Trachta ve Dvaceti minutách Radiožurnálu
Proč LOM?

"Nejvíce si cením životních zkušeností a postojů, které jsem mohl s ostatními chlapy sdílet a porovnávat."

"Intenzita a efektivita - za jedno setkání zjistím víc než bych zjistil od různých lidí za půl roku."

"Struktura - získám strukturu v tématu, o kterém nestíhám přemýšlet."

Fotogalerie