Workshop pro muže, kterým nejsou lhostejná dámská prsa

Srdečně zveme na workshop „I am a breastman“, pro muže, kteří se chtějí dozvědět, jak pomoci ženám při prevenci rakoviny prsu. Akci pořádá 25. 5. 2017 Mamma HELP v Café V lese. Vstup zdarma. Podrobnosti v události na Facebooku.

Tvé ruce mohou být hodně dobrým nástrojem prevence a ty se dozvíš, jak je správně používat, kdy a proč vlastně! Nebude chybět fantomový model prsu, na kterém si můžeš zkusit nahmatat simulované nádorové bulky, a to už je výzva pro každého pravého Breastmana! No a pokud jsi ještě neměl tu příležitost sáhnout si na umělý prsa, tyhle silikony se bránit nebudou!

Celý workshop doplní diskuze a provede vás jím mammahelpka, pacientka, která si sama diagnózu rakovina prsu vyslechla před několika lety a školí veřejnost na přednáškách Mamma HELP v oblasti prevence této nemoci už několik let.

Bude to odvážné, ale kdo se bojí nesmí do lesa, no a kdo ne, dorazí do Café V lese! A nezapomeňte o tom říct i kámošum, protože Breastmenů není nikdy dost!

Přidejte se na facebooku: https://www.facebook.com/events/293014797819362/

breastman v lese final

Naše vlajková loď:

Podporujeme mladé muže z dětských domovů, aby se zapojili do běžného života.

Podpořte nás
Podporují nás:

LOM považuji za malý kousek spontánní a aktivní občanské společnosti, kterou u nás v Čechách vidím s úlevou a s radostí.

Jan Trachta

Lékař bez hranic a autor knihy Tichý dech

Jan Trachta ve Dvaceti minutách Radiožurnálu
Proč LOM?

"Nejvíce si cením životních zkušeností a postojů, které jsem mohl s ostatními chlapy sdílet a porovnávat."

"Intenzita a efektivita - za jedno setkání zjistím víc než bych zjistil od různých lidí za půl roku."

"Struktura - získám strukturu v tématu, o kterém nestíhám přemýšlet."

Fotogalerie