Rozběhni se s LOMem

Také v roce 2015 je Liga otevřených mužů partnerem charitativního programu Prague International Marathonu BĚH PRO DOBROU VĚC. Přidej se k nám!

Zaregistruj se naším prostřednictvím na tyto závody:

Sportissimo 1/2 Maraton Praha 2015

28. 3. 2015 (jednotlivci a týmy)

Birell Grand Prix Praha 2015 

5. 9. 2015 (10 km jednotlivci)

 

Běžet pro LOM znamená proLOMit mlčení o zásadních mužských tématech: o mužském zdraví, prevenci domácího násilí a situaci mladých mužích odcházející z dětských domovů.

Kapacita registrací jednotlivců na ½Maraton v Praze je v běžném prodeji už naplněná, máte jedinečnou šanci se zaregistrovat prostřednictvím LOMu a zároveň přispět na tyto naše aktivity:

Mužské zdraví: LOM podporuje prevenci typicky mužských onemocnění (rakovina prostaty, varlat) a zdravého životního stylu mezi muži (prevence obezity, alkoholismu a jiných závislostí apod.).

Násilí na ženách a dětech: LOM se v České republice už šestý rok podílí na aktivitách největšího světového hnutí mužů usilujících o vymýcení násilí na svých blízkých a vede kampaň Bílá stužka v ČR, nabízí poradenství a kurzy těm, kdo mají potíže se zvládáním své agresivity vůči partnerkám a dětem (www.muziprotinasili.cz).

Mladí muži bez rodin: LOM a spolupracující dobrovolníci – patroni – podporují schopnost mladých mužů vyrůstajících v zařízeních náhradní výchovy ve věku 17 – 21 let začlenit se do společnosti, včetně získání a udržení si zaměstnání (www.ipatron.cz).

ZÁVODY V ROCE 2015

Sportissimo 1/2Maraton Praha 2015 – 28. 3. 2015 

  • individuální běh – cena 1.800 Kč (z toho 1.000 Kč zaplatil LOM za registraci pořádající společnosti Runczech, 800 Kč je váš dar na veřejně prospěšné programy LOMu)
  • týmový běh – cena 7.000 Kč (z toho 6.500 Kč zaplatil LOM za registraci pořádající společnosti Runczech, 500 Kč je váš dar na veřejně prospěšné programy LOMu)

 

Birell Grand Prix Praha 2015 – 5. 9. 2015

  • běh na 10 km – cena 800 Kč (z toho 600 Kč zaplatil LOM za registraci pořádající společnosti Runczech, 200 Kč je váš dar na veřejně prospěšné programy LOMu)

 

V roce 2014 LOM díky vám v rámci prodeje registrací na půlmaraton využil 9000,- Kč na podporu poradny pro ty, kdo obtížně zvládají svou agresivitu ve vztazích a ve výchově (www.muziprotinasili.cz). Děkujeme!

Kontakt – informace a registrace na závod:

Liga otevřených mužů (LOM), e-mail: info@ilom.cz

 

pim

 

 

run_czech

 

Naše vlajková loď:

Podporujeme mladé muže z dětských domovů, aby se zapojili do běžného života.

Podpořte nás
Podporují nás:

LOM považuji za malý kousek spontánní a aktivní občanské společnosti, kterou u nás v Čechách vidím s úlevou a s radostí.

Jan Trachta

Lékař bez hranic a autor knihy Tichý dech

Jan Trachta ve Dvaceti minutách Radiožurnálu
Proč LOM?

"Nejvíce si cením životních zkušeností a postojů, které jsem mohl s ostatními chlapy sdílet a porovnávat."

"Intenzita a efektivita - za jedno setkání zjistím víc než bych zjistil od různých lidí za půl roku."

"Struktura - získám strukturu v tématu, o kterém nestíhám přemýšlet."

Fotogalerie