Listopad patří boji proti rakovině prostaty a varlat

I letos v listopadu se můžete zapojit do úspěšné kampaně na podporu mužského zdraví. Knírem proti rakovině prostaty? Za LOM každoročně obrovský palec nahoru! Zapojit se může každý. Více na cz.movember.com.

Movember, dříve známý jako měsíc listopad (November), je každoroční listopadová charitativní událost, při které si muži nechávají narůst knír a snaží se tak zvýšit povědomí o mužském zdraví a shromáždit finanční prostředky na jeho podporu – především na léčbu rakoviny prostaty a varlat.

Mo Bros, tedy častníci Movemberu, se registrují na Movember.com a své kníraté dobrodružství začínají čistě oholení 1. listopadu. Za nedocenitelné podpory svých partnerek, Mo Sistas, pak po celý měsíc s láskou pěstují svůj knír.

Svou účastí v Movemberu a s pomocí síly kníru tak Mo Bros a Mo Sistas pomáhají zvýšit povědomí o mužském zdraví a shromažďují finanční prostředky na jeho podporu.

Movember financuje špičkové programy z celého světa, které pomáhají zachránit a změnit životy mužů. Prostředky vybrány v české republice budou přiděleny organizaci MUŽI PROTI RAKOVINĚ.Prostředky získané v České republice jsou v České republice i použity.

Zdroj: https://cz.movember.com/about/faq

Naše vlajková loď:

Podporujeme mladé muže z dětských domovů, aby se zapojili do běžného života.

Podpořte nás
Podporují nás:

LOM považuji za malý kousek spontánní a aktivní občanské společnosti, kterou u nás v Čechách vidím s úlevou a s radostí.

Jan Trachta

Lékař bez hranic a autor knihy Tichý dech

Jan Trachta ve Dvaceti minutách Radiožurnálu
Proč LOM?

"Nejvíce si cením životních zkušeností a postojů, které jsem mohl s ostatními chlapy sdílet a porovnávat."

"Intenzita a efektivita - za jedno setkání zjistím víc než bych zjistil od různých lidí za půl roku."

"Struktura - získám strukturu v tématu, o kterém nestíhám přemýšlet."

Fotogalerie